Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/werblinski/ftp/polpetfood_new/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Jakość

Jest jedną z najważniejszych cech w które wyposażamy nasze produkty. To ona w dużej mierze decyduje o rynkowym powodzeniu całej gamy lub tylko pojedynczego produktu. Bez spełnienia jej kategorycznych warunków, żaden produkt nie zdoła choćby wejść na rynek, nie mówiąc już o jego utrzymaniu się w stawce konkurentów, spełniając wysokie wymagania nabywców, równocześnie przynosząc zyski.

Rozumiemy ją jako:

  • nasz cel na dzisiaj i na jutro,
  • wspieranie naszych dostawców dla wypracowania surowca  najwyższej klasy,
  • współpracę z klientami dla osiągania ich zadowolenia.

HACCP:

System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (Hazard Analysis and Critical Control Points) służy do zarządzania jakością produktów . Jest on fundamentem naszego myślenia i postępowania dla zapewnienia bezpieczeństwa, umożliwiającym przewidywanie zagrożeń, ocenę ryzyka oraz pomaga wyeliminować produkty nie spełniające norm jakościowych.

BRC Standard Food:

Jesteśmy certyfikowanym producentem w zakresie przestrzegania standardów jakościowych w oparciu o wymagania BRC . Nasz zakład z powodzeniem wypełnia standardy BRC, co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez INTERTEK POLAND Sp. z o.o. Wypełnianie tych wysokich kryteriów jakościowych rozumiemy jako stawianie sobie nowych wyzwań na drodze do doskonałości.

Inspekcja Weterynaryjna:

Najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów gwarantuje stały nadzór Inspekcji Weterynaryjnej.