Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/werblinski/ftp/polpetfood_new/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wiemy co lubi Twój ulubieniec.

Karmy produkowane przez naszą firmę, są wytwarzane z surowców wysokiej jakości, co sprawia, że są one smacznym, urozmaiconym posiłkiem dla psów i kotów. Prawidłowo dobrane, składy mieszanek sprawiają, że karmy są pełnowartościowym posiłkiem zapewniającym optymalne pokrycie dziennego zapotrzebowania zwierząt na energię.

Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji nastawionemu na potrzeby naszych ulubieńców psów i kotów, karma jest lekkostrawna, smakuje każdemu psu lub kotu i wpływa korzystnie na dobre samopoczucie zwierząt. Karmę produkujemy w zakładzie, który jest pod stałym nadzorem służb weterynaryjnych. Pracownicy zakładu w większości posiadają wykształcenie branży spożywczej, co w rezultacie sprawia, że standardy jakościowe i higieniczne odpowiadają normom jakie stosuje się w produkcji żywności.

  Logistyka (PDF 1,5 MB)